ארגון חתונה

ארגון חתונה

מתחתנים בקרוב? מזל טוב! ארגון חתונה היא משימה מורכבת במיוחד, החל מבחירת המקום, ההיקף, התקציב, וכלה בבחירת הספקים, שיתפעלו, ילוו ויהפכו את האירוע שלכם להצלחה, שהוא נועד להיות.
ממה מתחיל ארגון חתונה? על מה כדאי לשים דגש? ואילו אופציות קיימות היום בשוק?

ממה מתחיל ארגון חתונה?

ארגון חתונה, הוא פרויקט לכל דבר, וכמו בכל פרויקט נדרש גנט תקציבי, למה הכוונה? גרף, שנע על ציר הזמן, ויודע לחזות מה יהיו ההוצאות הצפויות ובאיזה עיתוי.
על מנת לעמוד במשימה, חשוב להגדיר את התקציב מראש. חתונה סטנדרטית בישראל, בעונת החורף ועד 300 מוזמנים מגיעה לעלות של 50,000 ₪ ( תלוי במיקום, במועד האירוע ובאטרקציות הנלוות) חתונה זהה, שתתקיים בעונת הקיץ תעלה כ 70,000 ₪


מה כולל המחיר?

השלב השני בתהליך ארגון חתונה הוא חלוקת התקציב, ובמילים אחרות, מה כולל המחיר: האם הוא כולל את שמלת הכלה והוצאות הסטודיו לעיצוב שיער ואיפור? האם הוא כולל את חליפת החתן, טיפולי היופי הנלווים, השכרת הרכב ביום האירוע, מסיבת הרווקים ומסיבת הרווקות, המנות, התקליטן, הצלם, התאורה, מסכי המולטימדיה, עיצוב האולם, ההזמנות (כולל גרפיקה מותאמת אישית, אם נדרש) רב, רבנות, כתובה ( או שדרוגה) הפתעות לאורחים, אטרקציות נלוות : לקבלת הפנים, לחופה, לרחבת הריקודים, שדרוג בר המשקאות, חניות לאורחים ( ישנם מתחמי אירועים, אשר אינם כוללים את החניה במחיר המנה) ועוד.

בארגון חתונה חשוב לסכם מראש מתי יבוצע התשלום על כל אטרקציה, בטרום האירוע, במהלכו או לאחר מכן. בדרך כלל, נהוג לשלם לאולם, למפעילים, לספקים ולאטרקציות בתום האירוע, כך שהזוג מצליח לכסות הוצאות אלו בזכות המתנות.

על מה כדאי לשים דגש?

פעמים רבות, אנו "בונים" על תזרים מזומנים מסוים, שיגיע מהמוזמנים עצמם, אך זוהי הנחה שגויה, שעלולה לעלות ביוקר, תרתי משמע, לזוג המתחתן, הרי אף אחד לא רוצה למצוא עצמו בחובות, כי תכנן את הערב החלומי שלו, קחו בחשבון, שיהיו דברים, שאולי יהיה כדאי מראש לוותר עליהם.
בצעו השוואת מחיר בין ספקים, והסתמכו על המלצות אמתיות בלבד ( בדרך כלל המלצות פה לאוזן, בערוצי השיווק של הספקים והמלצות מתחתנים ברשת).
בדקו מול האולם, האם קיימת אפשרות לחבילת חתונה הכוללת את המעטפת של עיצוב, מולטימדיה תקליטן ותאורן במחיר המנה, כך שתוכלו לפנק את האורחים שלכם באטרקציות אחרות, כמו שדרוג הבר, או דוכני מזון, עמדות צילום ניידות ומגניבות, צילום מגנטים, ומתנות מפנקות לקראת הסוף.

מהן האופציות הקיימות בשוק?

זוגות, שמעוניינים להוציא למיקור חוץ את ארגון החתונה, יוכלו להיעזר בחברות הפקה מקצועיות, שנהנות מיתרון לגודל, ולפיכך, יכולות להשיג לכם יותר במחיר הנתון שלכם. חברות אלו עתירות ניסיון, ויוכלו ליצור כל סגנון חתונה, שתרצו.  

לפרטים נוספים על ארגון חתונה צרו עמנו קשר דרך האתר.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד