הזמנות לאירועים

הזמנות לאירועים

גם בעידן הסמרטפונים, הרשתות החברתיות, הטלגרם, סנאפצ'אט והאוואטסאפ, הדרך המכובדת והמקובלת ביותר לבשר על אירוע קרב היא באמצעות הזמנות לאירועים.
בין אם מדובר על הזמנות סטנדרטיות המורכבות מנייר קרטון דק ועליו מודפסים הפרטים הרשמיים של האירוע ותמונה או איור, ובין אם מדובר על הזמנות עם הפעלה.
אספנו עבורכם שפע של רעיונות מדליקים עבור הזמנות לאירועים

הזמנות עם הפעלה

אחד הטרנדים הבולטים ביותר של השנים האחרונות הוא הזמנות לאירועים עם הפעלה. כלומר, הזמנה, שמאגדת בתוכה יצירה, זו יכולה להיות הזמנה עם ציור של מנדלה, שאליה אפשר להוסיף צבעי פסטל, צבעי מים, עפרונות צבעוניים או טושים, וזו יכולה להיות הזמנה עם תמונה מאוירת של כלות וחתני השמחה, בין אם מדובר על חתונה, בר מצווה, בת מצווה ואפילו ברית או בריתה.
דרך נוספת היא להוסיף תמונת נוף יפיפייה.
יש משהו מאוד חכם בהזמנות לאירועים, שמזמינות יצירה, אלו הזמנות, שכולם ירצו לשמור ולא לזרוק, וכמובן, עצם החוויה תביא להתעניינות רבה יותר באירוע, ואפילו בציפייה אליו.

העלות להזמנות אלו, היא מעט גבוהה יותר, אבל לא בהרבה, והיא בהחלט מצדיקה את האפקט, שהיא יוצרת.

הזמנות עם מתנה

דרך נוספת ליצור עניין רב היא שליחת הזמנות לאירועים בתוספת מתנה, או למעשה, שעטיפת המתנה, היא ההזמנה עצמה. ניתן ליישם זאת עם טבלאות שוקולד, שבחזית רשום את פרטי האירוע, עם מסגרת לתמונה, קופסת עוגיות, צנצנת דקורטיבית ובתוכה פתק מקופל, עציץ, שפרטי החתונה מצורפים לחזית שלו ועוד..
הזמנות לאירועים, המשודכים למתנה מתקבלים בברכה כמעט בכל עת, הן מחממות את הלב ומפתיעות כל פעם חדש.
מומלץ מאוד, דורש מעט השקעה, אך בהחלט מצדיק את התוצאה.

 

הזמנות המספרות סיפור

פעמים רבות, המוזמנים שלנו מגיעים מ"צדדים שונים" אלו יכולים להיות חברים של ההורים, מכרים רחוקים, ואפילו חברים, שלא ראינו שנים. אחת הדרכים לחבר אותם לאירוע היא באמצעות הזמנות לאירועים, אשר מספרות את הסיפור שלכם. הסיפור על לידת הבן או הבת, שיכול לכלול פירוט קצר תקופת חייו הראשונה וההתרגשות הרבה שלכם כהורים, סיפור ההיכרות של זוג, שבחר לצעוד ביחד אל עבר חיים משותפים, סיפור כלת בת המצווה, תחביביה והישגיה, וכן סיפור חתן בר המצווה, אולי איזו דרשה הוא קרא, וכמה הוא מתרגש לקראת המעבר מילדות לנעורים.
סיפורים היא דרך נפלאה לחבר את הקהל, והרי הקהל שלכם הוא המוזמנים לאירוע.
אנשים אוהבים תוכן, ואנשים אוהבים לבוא לאירועים, שיש להם חיבור רגשי לשם.
תוכלו לעשות זאת באמצעות איור, או באמצעות קומיקס מדליק, כמה מילים, המחוברות לסדרת תמונות. הרעיונות עבור הזמנות לאירועים, המספרות סיפור רבים.

כפי שניתן לראות, גם בעולם עמוס בתוכן, עדיין ותמיד יש מקום לאמירה אישית, ואנו ממליצים לכם לשדך אותה אל הזמנות לאירועים.

לפרטים נוספים על הזמנות לאירועים צרו עמנו קשר דרך האתר.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד