הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה: מי? מה? כמה? מתי?

אחת ההכנות המרגשות ביותר לחתונה היא כמובן בחירת עיצוב הזמנות לחתונה, ריבוע או מלבן, דף לבן פנינה או בכלל דף קלף, כיתוב מודגש או כיתוב שטוח, האופציות רבות, והזמן קצר.
לצורך העניין, הכנו עבורכם מדריך קצר עבור הזמנות לחתונה.

מתי?

בדרך כלל נהוג, לשלוח הזמנות לחתונה כשלושה שבועות ממועד האירוע. אם מדובר במשלוח לחו"ל נדרש להיערך כחודש מראש.
זוגות רבים, בוחרים לערוך סבב בין המוזמנים עד שבועיים לפני מועד האירוע, ולהשאיר לעצמם לפחות חצי חודש להכנות אינטנסיביות יותר, שכוללות סידורי ישיבה, בחירת עיצוב, טעימות אחרונות, ובנייתתכנית עם התקליטן. ובכל זאת, על מנת להעמיד את הזמנות לחתונה בזמן. חשוב להתחיל לעצב אותן כחודשיים לפני המועד המיועד, ולסיים את ההדפסה שלהן כחודש לפני החתונה.

מה קיים בשוק?

שוק ההזמנות לחתונה השתכלל עד מאוד בשנים האחרונות. החל מגרסאות דיגיטליות של הזמנות, המאפשרות שליחת מיקום מדויק לחניה של מתחם האירועים, עם ברכה, כמה מילים חמות והנחיות.
וכלה בהזמנות הקלאסיות, כמו "של פעם" מודפסות, עם ברכה מרגשת, ציטוט מעורר השראה וכמובן פרטי החתונה עצמה. ישנם זוגות, שבוחרים לבצע שימוש בשתי הגרסאות, כך שהגרסה הדיגיטלית משמשת עבורם גם כלי לאימות הגעה (אבל עדיין לא מספק)

מה לרשום בהזמנה?

הזמנה לחתונה מורכבת ממבנה קבוע, הכולל, בדרך כלל, משפט מעורר השראה, שמקורו מתהילים או משיר השירים, ציטוט משיר, או ציטוט של אדם מפורסם.

פרטי החתן והכלה, שמות ההורים והסבים (אם בחיים) מועד החתונה, מיקום ואירוע (מומלץ לציין את הכתובת של החניה עצמה, לעיצים היא שונה מהכתובת של האולם)

אישורי הגעה

 

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד