מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים

אחת הדמויות המחוזרות ביותר באירועים היא בדרך כלל דמות צלם המגנטים. כולם מזהים אותו, עומדים בתור, ומחכים בקוצר רוח למגנט שלהם על הלוח המחיק. כן, גם אחרי עשור מגנטים לאירועים, נחשבת לאחת האטרקציות הבסיסיות ביותר, ואולי אפשר אף לומר אטרקציית חובה. מתי כדאי להזמין מגנטים לאירועים, וכיצד זה עשוי לקדם את המכירות שלכם? ולא פחות חשוב, על מה לשים דגש בבחירת צלם מגנטים לאירועים?

לא רק בחתונות , בריתות ובר/ בת מצווה

נהוג לחשוב, שמגנטים לאירועים הם מוצר צריכה עבור אירועים קלאסיים, חתונות, בר מצווה, בת מצווה, בריתות ועוד, אבל למעשה, מזה שנים רבות, גם העולם העסקי גילה את הפוטנציאל הרב, הגלום בצילום ספונטני, עיבוד והדפסה מהירה של התמונה, אשר תשמש כמזכרת, שתישאר לאורך זמן עם הלוגו והסלוגן של יוזמי האירוע. מגנטים לאירועים מתאימים בוודאי למטרות עסקיות, בין אם מדובר על תערוכות, כנסים, ערבי גיבוש וימי כיף, ואפילו ערבי סיכומי שנה, אבל לא רק, שכן מגנטים לאירועים משמשים כמוצר פרסום וקידום מכירות עבור עסקים, הרוצים להיכנס לתודעה או להישמר בתודעה, ולכן הופכים לפופולאריים במיוחד באירועי השקות של מותגים, מוצרים, חנויות, שירותים וערבי בכורה.
כולם רוצים לצאת מהאירוע עם מגנט, וכולם נערכים לכך בהתאם.

מתי כדאי להזמין מגנטים לאירועים?

על מנת להבין את הכדאיות של אטרקציית מגנטים לאירועים חשוב להבין, קודם כל, את התמחיר:
כיום לאירוע בן 300 מוזמנים, ניתן לקבל חבילת מגנטים, בעלות ממוצעת של 1000 ₪, מדובר בסה"כ במחיר משתלם ביחס לתועלת, שבדרך כלל מכוסה בהכנסות האירוע. באירועים קטנים, נראה כי העניין אף הופך למשתלם יותר.

על מה לשים דגש בבחירת צלם מגנטים לאירועים?

הצלם היוזם
צלם מגנטים לאירועים בדרך כלל נמצא על רחבת הריקודים, ולכן ברוב המקרים, רק מי שרוקד נהנה ממירב התמונות, המוצעות על הלוח המחיק, ובכל זאת, ישנם צלמי מגנטים, אשר מכירים בכך, שיש אנשים, שלא רוקדים ברחבה, והם בעצמם הולכים, ויוזמים צילומים לצד שולחנות האירוח. כך שכל אורח יכול להינות ממגנט במהלך הערב ובסופו.

עבודה איכותית

עבודה איכותית תבוא לידי ביטוי בנייר ההדפסה, ואיכות המדפסת, שבה נוצר המגנט, ככל שהנייר עבה יותר, וקיימת למינציה טובה לצבעים, כך שתמונה, תישמר לאורך זמן.
צלמי מגנטים לאירועים מציעים גם שפע של מסגרות בהתאמה אישית, אלו ש"יגדילו ראש" יבקשו את הלוגו והסלוגן שלכם (במידה ואתם עסק) כמה ימים מראש, על מנת להגיע ערוכים לאירוע.
תמיד תוכלו לקבל המלצות ולהתרשם ממגנטים לאירועים, שצולמו שנים קודם לכן בערוצי השיווק של הספק.

לסיכום, אטרקציית מגנטים לאירועים מהווה פתרון אידיאלי לאירועים פרטיים ועסקיים, ומאפשרת להשאיר למוזמנים מזכרת יפה עם מילות תודה או מסר שיווקי.

 

לפרטים נוספים על מגנטים לאירועים צרו עמנו קשר דרך האתר.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד