מגנטים לחתונה

מגנטים לחתונה

המגנטים לאירועים הגיעו אלינו עם עידן המצלמות הדיגיטליות, והצליחו להעמיד סטנדרט חדש, שלא הכרנו עד כה. צילום תמונה ופיתוח מהיר עוד באותו ערב. גם עשור אחרי שהם השתלטו על כל רחבות הריקודים בכל אירוע, והשתלבו אפילו באירועים עסקיים מגנטים לחתונה הפכו לאטרקציית חובה בכל אירוע, חלק מהבילוי, ואף נחשבים כמתנה קטנה ומזכרת לאורחים.
אילו סוגי מגנטים לחתונה ניתן היום להזמין?

מגנטים לחתונה- סטנדרט, שתמיד מתקבל יפה

מגנטים לחתונה סטנדרטים מורכבים מתמונה מלבנית קטנה, הכוללת מסגרת וכיתוב המזוהה עם האירוע: תאריך, שמות החוגגים, ואם יש מקום, אז מילת תודה או ברכה.
מגנטים אלו נחשבים ללהיט כמעט כעשור, והפכו להיות חלק בלתי נפרד בכל רחבת ריקודים. האיכות שלהם השתפרה מאוד בשנים האחרונות אודות לחדשנות טכנולוגית בתחום ההדפסה, וכיום תמונות המגנט שומרות על איכותן וצבען החד לאורך זמן.
הידעת?
פעמים רבות, לקוחות פוגשים את צלם המגנטים ממש לפני תחילת האירוע, ואין מספיק זמן "לסגור את הפרטים הקטנים" הידעתם, שתוכלו לבקש מגנטים ברמת גימור מט או ברמת גימור מבריק, להשפיע על המסגרת ( ישנן מסגרות המדמות תמונות פלואוריד, ישנן מסגרות דקות, ישנן עם דקורציה מובנית, להשפיע על הפונטיקה ואפילו על גוון האותיות. כן בדומה לארגון חתונה, שמתמקד בפרטים הקטנים, כאן יש לכם הזמנות להשפיע, ואפילו לשלוח סקיצה משלכם. כי אחרי הכל, מגנטים לחתונה, הם לא רק מזכרת לאורחים, הם גם המזכרת שלכם.

מגנטים פולרואיד

מצלמות הפולרואיד חזרו אלינו בענק בשנים האחרונות, יצרניות ותיקות כמו FUJI אפילו יצרו כמה גרסאות צבעוניות בסגנון פופ צעיר ומדליק, שמיד עושה חשק להצטלם. ישנם ספקים, אשר יוצרים צילומי מגנטים לחתונה עם מצלמות פולרואיד, שזה קסם בפני עצמו, מצלמים, מנערים, והנה התמונה מפותחת, וניתן להדביק אותה על מגנט.
ישנם לשיטה זו כמובן יתרונות רבים, ובהם החדשנות של העניין, ואפילו מעצם היותו גימיק, שמחזיר אותו לשנות ה- 80. אבל מגנטים לחתונה מפולרואיד לא מצולמים במצלמת פולרואיד וינטאז', שמעלה נשכחות, אלא במצלמה מקצועית עם מראה כפולה, המאפשרת איכות תמונה גבוהה במיוחד.
למה בכל זאת קוראים להם מגנטים פולרואיד? בשל התואר הסופי.
התוצר הסופי הוא תמונה מצולמת המודבקת על מגנט בצורת תמונת פולרואיד עם מסגרת לבנה ומרובעת.

היתרונות:

ההפתעה, כאשר המוזמנים ניגשים ללוח, ומוצאים את התמונות שלהם בסגנון תמונות פולרואיד, "כמו פעם" רק באיכות הרבה יותר גבוהה, ועוד כאשר הן משודכות למגנט.

לסיכום, מגנטים לאירועים הפכה להיות אטרקציית בסיס, ואליה אף מתווספות אטרקציות אחרות, ודאו, שצלם המגנטים שלכם בהחלט מגיע עם הציוד המקצועי, הטוב ביותר שיש היום, שכולל מצלמות DSLR ומדפסות איכותיות.
ותזכרו, שתמיד תוכלו לעצב מסגרת מיוחדת משלכם, שתוכל להמחיש ולייחד את האירוע שלכם.

לפרטים נוספים על מגנטים לחתונה צרו עמנו קשר דרך האתר.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד