מגנטים

במה שונה צילום מגנטים לאירועים מצילום קלאסי?

מגנטים, או במילים אחרות תמונות, שפותחו והודבקו על מגנט, הפכו לשם דבר בכל אירוע, פרטי או עסקי, ונראה כי הם נמצאים כאן כדי להישאר ואף להשתכלל. במה שונה צילום מגנטים לאירועים מצילום קלאסי, מהן התמונות המצולמות ביותר? מה לא תראו בתמונות מגנטים? ומה נהוג לרשום?

צילום מגנטים- כולם מחפשים את הצלם המגניב

צלם המגנטים מתמחה בתמונות אווירה, והמטרה שלו לשקף את ההוואי של הערב,. ברוב המקרים, צילום מגנטים שונה מאוד מצילום סטילס קלאסי, הוא פחות רשמי, את התמונה מקבלים ממש דקות ספורות לאחר שצולמה.

צלם המגנטים מופיע עם מצלמה ופלאש מובנה, קשה לטעות בו, ודומה שאנשים רבים, כבר יודעים לזהות אותו ממרחקים. צלם המגנטים בא להקפיץ את האווירה, ברוב המקרים הוא ינוע ברחבה, יחפש את אלו, שרוקדים נהדר, ופשוט יפתיע אותם בצילום, אלו שהבחינו בו מיד יעצרו את הריקוד המוזר, ויתחבקו בתמונה מלאה בשמחה, אלו שלא הבחינו, יגלו זאת ברגע, שיגשו ללוח המחיק, שבקרבת עמדת התקליטן.

מהן התמונות המצולמות ביותר?

תמונות על מגנטים, שזוכות לפופולאריות רבה הן כמובן תמונות מרחבת הריקודים, יש כאלו, שעוד איכשהו מצליחים להתארגן למבנה מהיר של צילום רשמי, ויש כאלו, שהצלם עובר ממש בחטף, כך שאם במקרה הטוב, הם מוצאים עצמם פשוט ממשיכים את הפוזה, שבה שהו, אלו גם התמונות המצחיקות והמעניינות ביותר.
ולכן אין זה פלא, שצלם המגנטים, הוא אחד מהצלמים העסוקים ביותר על הרחבה.
תמונות אחרות הן כמובן תמונות אווירה, והן כוללות את הריקוד הזוגי המשותף, ההורים של הכלה, ההורים של החתן, מבטים מלוכסנים של האורחים והרבה נשיקות וחיבוקים.

מה לא תראו בתמונות מגנטים?

תמונות המגנטים מיועדות נטו לצילום המוזמנים, ולכן לא תראו בתמונות את הצוות המתפעל את האירוע, בין אם מדובר בצלמים האחרים, בתקליטן, במנהל האירוע ובצוות ההגשה והמזיגה. לא תראו גם תמונות אווירה כמו עיצוב האולם, עיצוב השולחנות וקבלת הפנים.

מה לרשום על מגנטים?

כאשר מדובר בחתונה, נהוג לרשום על תמונות מגנטים את שמה הפרטי של הכלה, שמו הפרטי של החתן ותאריך החתונה שלהם. ברוב המקרים (בהתאם למסגרת הנבחרת) ניתן להוסיף מילות תודה והוקרה, כמו תודה, שהשתתפתם באירוע שלנו, תודה, שבאתם, תודה, ששמחתם איתנו, ואפילו ציטוטים ופתגמים מעוררי השראה כמו: "רק אהבה מביאה אהבה"

 

כאשר מדובר בבר מצווה או בת מצווה, בדרך כלל המגנטים שומרים על הרוח הצעירה והמגניבה, ונהוג לרשום את שם חתן / כלת הבר/ בת מצווה עם הכיתוב חוגג/ת 13/12 בהתאמה. כמובן, שאם נותר מקום, מוסיפים מילת תודה.

באירוע עסקי נהוג לציין את תאריך האירוע, שם האירוע והלוגו של החברה. העיצוב נשאר ענייני, וכך גם התמונות.

 

 

 

 

 

 

לפרטים נוספים על מגנטים צרו עמנו קשר דרך האתר.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד