עיצוב אירועים

עיצוב אירועים- לחשוב על הפרטים הקטנים בשבילכם

אומרים, שאלוקים נמצא בפרטים הקטנים, זו גם התפיסה הרווחת בכל הנוגע לעיצוב אירועים. כי אחרי הכל, עיצוב האירוע, הוא זה שמגדיר את הקונספט שלו, את מידת החגיגיות שבו, ולא פחות חשוב את מידת היוקרה. מה העקרונות הפועלים בעיצוב אירועים כפריים, עיצוב אירועים אורבניים ועיצוב אירועים יוקרתיים?

עיצוב אירועים כפריים

אירועים כפריים נהנים מהילת הוינטאז', וזוכים לעדנה רבה בשנים האחרונות, אולי בשל הכמיהה לטבע, לקצת ירוק, אוויר צח ונעים לנשימה, וערכים של פעם, שעסקו בפשטות וטבעיות, ערכים של שותפות. אירועים כפריים נהנים מהטבע בתוך סביבת הפנים, טבע שיבוא לידי ביטוי בשפע של צמחייה עשירה, בין אם מדובר על סידור פרחים ססגוני במרכז השולחן, ובין אם מדובר על גופי תאורה מעוטרים בפרזול עדין "ממש כמו פעם" נרות, עששיות, אלמנטים ממתכת, וחומרים, אשר נשארים במרקם גולמי, מרכיבים עיצוב אירועים כפרי, והופכים אותם למה שהם.
רעיון מדליק: אחד מהרעיונות המדליקים בעיצוב אירועים כפרי הוא לאגד על השולחן כ 5-6 עציצי אדניות בעטיפה יפה, שישמשו אחר כך כמתנה למוזמנים.

עיצוב אירועים אורבני

אירועים אורבניים ובפרט חתונות אורבניות, הפכו לשם דבר בשנים האחרונות, הקונספט המדליק של חתונה בעיר, צילומים בשוק, ברחוב, בפארק או בכל מקום, שהוא פשוט יום יומי, ויוצר את החיבור הקסום בין סתם יום של חול ליום מיוחד של חג. כל אלה, מתורגמים היטב לעיצוב אירועים אורבני, ששואב השראה מהסביבה המודרנית. ומשלב צמחייה אזורית, ואזות וגופי תאורה, שמתכתבים עם אלמנטים של עיצוב מודרני אבל קצת מחוספס. עיצוב אורגני כולל ניגודיות רבה, שחור ולבן, צהוב וסגול, כתום וכחול, שמשתלבים היטב בינהם ויוצרים הרבה מאוד אור וסטייל, גם בחלל, שניזון ממעט תאורה.
דרך נוספת לממש עיצוב אורבני לאירועים לקוחה מעולם הקעקועים, ובאה לידי ביטוי בציורי קירות ואלמנטים של עבודת ART מודרנית ומתוחכמת, שמשתלבת בפליימסטים, במפות ובמפיות.

רעיון מדליק: שלבו קיר גרפיטי או תא צילום מכונית ישנה, שישלים את הקונספט. שי לאורחים, מפות מאוירות לצביעה עצמית.

עיצוב אירועים יוקרתי.

עיצוב אירועים יוקרתי דורש מומחיות של ממש, שכן נדרש לשלב בחוכמה בין כלל המרכיבים, וזאת על מנת למנוע מראה עמוס מדי לאירוע. כשמדברים על עיצוב אירועי יוקרה, מתכוונים לשנדלירים, שנופלים מהתקרה, ואזות גבוהות, שנושקות אליהם, פרחים עשירים בגוונים אחידים, ובעיקר גוון אפלולי וכהה, שמשתלב עם אלמנטים מוזהבים וכסופים. לכל אלו, אנו מוסיפים את אמצעי המולטימדיה, שפרוסים במרחב, והאווירה המתקבלת היא עשירה ופומפוזית.
טיפ חשוב למיתון החלל: האירו את האולם בגוון אחד כל פעם.
רעיון מדליק כמתנה לאורחים: עמדת צילום סטייל הוליווד בקבלת פנים, שתשלים את הקונספט ותתקבל באהדה רבה בקרה המוזמנים.

לפרטים נוספים על עיצוב אירועים צרו עמנו קשר דרך האתר.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד