צלם מגנטים

איך לבחור את צלם המגנטים לאירוע שלך?

צלם מגנטים הוא כנראה הדמות הפופולארית ביותר על רחבת הריקודים, אין מי שלא מחפש אותו, ואין מי שיסרב לתמונת מגנט מגניבה, שמתעדת אותו עם אנשים אהובים וברגעים שמחים. אבל צילום מגנטים לא מתמקד רק על רחבת הריקודים, שכן המטרה המרכזית שלו היא לתעד את האווירה של האירוע, לתעד מבטים, רגעים קסומים ולאפשר לכמה שיותר אנשים להינות מהדבר, שהפך כבר לאחת מאטרקציות החובה בכל אירוע פרטי או עסקי.

איכות הצילומים

עד לפני כמה שנים, חזינו בתמונות רבות, שפשוט דהו עם הזמן, אך כיום, בזכות איכות נייר טובה יותר, וטכנולוגיית למינציה קל יותר לשמור על איכות הצבע והגוון לאורך זמן. בקשו לדעת את דגם המדפסת, שהצלם עובד אתה, בקשו לראות עבודות קודמות, ותמיד תוכלו לראות מגנטים, שנשמרו עם הזמן.

חבילות מובנות

צלם מגנטים עובד על בסיס כמויות וחבילות, בקשו לדעת, מה היא עלות כיסוי האירוע שלכם, כמה צילומים מגיעים לכם ובאיזה מחיר. תוכלו לעלעל באלבומי מגנטים, שהצלם העלה לעמודים העסקיים שלו ברשתות החברתיות, או דרך אלבומים, שהעלו הלקוחות שלו, ולקבל אינדיקציה על איכות התמונות, ולא פחות חשוב המגוון שלהן. שכן, צלמי מגנטים רציניים, יודעים לתת מענה לא רק לרחבת הריקודים, אלא גם לאלו היושבים סביב שולחנות האירוח.

ניסיון

בתחום צילום האירועים, לעיתים אנו יכולים להיתקל בחובבנים, שהמקצוע קוסם להם, אך הם נעדרים את ההכשרה הנכונה. בתחום צילום המגנטים, התופעה רווחת אף יותר, אולי כי מדובר על אטרקציה חיצונית, אולי כי מדובר על צלם שני, שנותן גיבוי, אין זה בונוס או מתנה, אחרי הכל, כל התמונות הן חלק מהחבילה. בדקו עם צלם המגנטים, האם הוא עובד לבד או בצוות קבוע או משתנה.

הבונוסים שלכם:

האם צלם המגנטים נותן הגדלות במסגרת החבילה שלו? האם הוא יוצר תמונות עם גרפיקה מותאמת אישית, אפקטים? האם איכות ההדפסה היא תרמית? מהו גודל התמונות המדובר?  והאם ניתן לקבל תמונות פולרואיד? האם מבוצע שימוש בתאורת סטודיו? פלאשים חיצוניים? כל אלא נושאים חשובים, שיש לברר בטרם סגירת החוזה.

הצלם הנוסף שלכם

צלם מגנטים מקצועי יודע לצלם לא רק בסגנון ספונטני וזורם, שמצליח לשקף את אווירת האירוע, אלא מדובר בצלם מקצועי ומנוסה, שיכול להיות חלק מצוות הצילום שלכם באולם. שכן לא כל התמונות, שמצלם צלם מגנטים אכן עוברות פיתוח, אך נוכחותו באולם הופכת להיות הבונוס האישי שלכם, צלם נוסף, שמצליח לכסות את הכניסה לחופה, קבלת הפנים, הריקוד הזוגי שלכם והמעבר שלכם בין השולחנות. חשוב לחבר בין צוותי הצילום כדי שאלה יוכלו לעבוד בתיאום ולאפשר לכם לקבל יותר, הרבה יותר, תמונות, אווירה ושביעות רצון מהתוצאה.

 

לפרטים נוספים על צלם מגנטים צרו עמנו קשר דרך האתר.

יצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד